Помогите сайту
Взрослая социальная сеть
Поиск секса поблизости, а также
тематические знакомства и виртуальное общение

ВХОД РЕГИСТРАЦИЯ
Знакомства для секса Живая лента Все о сексе Форум Блоги Группы Рассказы Лучшие порно сайтыЛучшие порно сайты http://irk.dating
ПОИСК СЕКСА
поблизости

Страницы: (1) 1
Женщина 007i
Влюблена
01-08-2014 - 13:50
http://tsn.ua/svit/u-sibiru-vidmovlyayutsy...iyu-361396.html
У Сибіру відмовляються годувати Москву і організовують марш за автономіюУ Новосибірську планується марш за федералізацію Сибіру з гаслом "Досить годувати Москву!". Як повідомляють організатори заходу, який відбудеться 17 серпня, учасники ходи мають намір створити Сибірську республіку у складі РФ. На їхню думку, це дозволить сибірякам ввести пільги і надбавки для осіб, які проживають на територіях "із суворими кліматичними умовами", і справедливо розподіляти доходи між місцевим та федеральним бюджетами. Крім того, організатори маршу, посилаючись на конституцію РФ, вимагатимуть більшої автономії місцевих органів влади від федерального уряду.

Один із організаторів маршу Артем Лоскутов повідомив, що в Сибіру все більше людей, які незадоволені політикою центральної влади. Так, на останньому переписі населення понад чотири тисячі жителів краю сказали, що вони "сибіряки". При цьому раніше таких було лише 10 осіб.

Лоскутов також додав, що активізації своїх дій сприяли події в Україні, зокрема, проголошення "ЛНР" і "ДНР". "Якщо нам пропонують таку термінологію як легітимну, ми нею користуємося. Але в інтерв'ю один з організаторів прямо сказав, що ми не схвалюємо політичну підтримку Росією цих народних республік... Абсолютно ніякого сепаратизму, все в рамках закону. Ми ведемо розмову про створення нового суб'єкта у складі Російської Федерації", - додав він.
У той же час організатор маршу вважає, що самостійності повинно бути як можна більше. "Нерозумно жити в Сибіру і виконувати закони, які ініціює десь в Петербурзі якийсь Мілонов. Ми віддаємо свої ресурси, а в обмін отримуємо набір ідіотських законів", - заявив Артем Лоскутов. Як відомо, Росія відкрито підтримує терористів на Донбасі, поставляючи їм озброєння.

http://slon.ru/russia/artem_loskutov_my_ot...v-1135581.xhtml

Это сообщение отредактировал 007i - 01-08-2014 - 13:54
Мужчина Безумный Иван
Свободен
02-08-2014 - 13:44
Что за ерунда на русскоязычном форуме?
Мужчина Sorques
Женат
02-08-2014 - 19:53
Топик закрыт, язык общения на форуме русский.
0 Пользователей читают эту тему

Страницы: (1) 1 ...
  Наверх