Взрослая социальная сеть
Поиск секса поблизости, а также
тематические знакомства и виртуальное общение

ВХОД РЕГИСТРАЦИЯ
Все о сексе Секс чат Блоги Группы

Страницы: (9) 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Мужчина EndryX
Свободен
17-11-2010 - 13:50


Женщина Эмоция07
Замужем
17-11-2010 - 15:04
QUOTE (rattus @ 17.11.2010 - время: 11:28)
Тигипко в чьём правительсте НК сочиняет?  00064.gif

гыгы)
а когда Янык в правительстве был, а Ющ президентом, почему то Яныка ругали одного, про Юща молчали)))

все равно не пойму, таксистам то шо, работают и работают.

ну смотрите, раньше у СПД был лимит 300 000,00 грн
лимит в 300 000 грн. БЕЗ РРО в год и остался,т.е. ничего не поменялось

а вот повышенный лимит 600 тыс.грн. - с РРО

"
Стаття 291. Платники податку
291.1. Платниками податку з урахуванням пункту 291.2 цієї статті є фізичні особи - підприємці, які протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, відповідають сукупності таких критеріїв (далі у цій главі - фізичні особи):
кількість осіб, що перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 4 особи (8 осіб для діяльності у сфері ресторанного господарства) (включаючи членів сімей таких фізичних осіб);
обсяг доходу не перевищує 600 000 гривень за умови застосування при здійсненні розрахункових операцій у готівковій та/або безготівковій формі зареєстрованих, опломбованих у встановленому порядку та переведених у фіскальний режим роботи реєстраторів розрахункових операцій або 300 000 гривень без застосування таких реєстраторів розрахункових операцій."


Это сообщение отредактировал Эмоция07 - 17-11-2010 - 15:06
Женщина Эмоция07
Замужем
17-11-2010 - 15:18
что еще не маловажно:

294.4. Фізичні особи, які провадять господарську діяльність за місцем державної реєстрації та в іншому населеному пункті України, отримують одне свідоцтво платника податку i сплачують податок за ставкою 600 гривень з розрахунку на календарний місяць.

ну и карательные меры конечно:

Стаття 300. Відповідальність платника податку
300.1. Платник податку несе відповідальність згідно із законодавством за правильність нарахування, своєчасність подання декларацій та сплати податків, платником яких він є відповідно до цього Кодексу.
300.2. У разі застосування платником податку іншого способу розрахунків, ніж зазначені у пункті 291.3 статті 291 цієї глави, або здійснення операцій, на які відповідно до пункту 291.2 статті 291 цієї глави не поширюється спрощена система оподаткування, дохід, отриманий платником податку в результаті здійснення таких операцій, оподатковується за ставкою податку у розмірі 15 відсотків.
300.3. У разі коли платник податку провадить діяльність, не зазначену у свідоцтві платника податку, дохід, отриманий від провадження такої діяльності, оподатковується за ставкою податку у розмірі 15 відсотків.
При цьому такий платник податку зобов’язаний внести зміни до свідоцтва платника податку відповідно до пункту 299.3 статті 299 цієї глави або перейти до сплати податків за загальною системою оподаткування починаючи з наступного податкового (звітного) періоду.
300.4. У разі коли у податковому (звітному) періоді обсяг доходу, отриманого фізичною особою, перевищує обсяг, зазначений у пункті 291.1 статті 291 цієї глави, сума перевищення за результатами такого податкового (звітного) періоду оподатковується за ставкою податку у розмірі 15 відсотків.
300.5. У разі недотримання положень статті 291 та пункту 298.2 статті 298 цієї глави платник податку зобов’язаний перейти до сплати податків за загальною системою оподаткування починаючи з наступного кварталу і втрачає право сплачувати податки за спрощеною системою оподаткування протягом наступного календарного року.
300.6. Якщо сумарний залишок товарної групи товарів на торгівельному місці та/або на складі у платника податку при провадженні ним роздрібної торгівлі перевищує обсяг річного доходу, зазначений у пункті 291.1 статті 291 цієї глави, такий платник податку зобов’язаний перейти до сплати податків за загальною системою оподаткування починаючи з наступного кварталу і втрачає право сплачувати податки за спрощеною системою оподаткування протягом наступного календарного року.
300.7. У разі встановлення судом факту зберігання та/або реалізації платником податку контрабандних та/або контрафактних товарів (продукції), такий платник позбавляється права застосовувати спрощену систему оподаткування з дня встановлення такого порушення протягом 20 звітних податкових періодів.
300.8. За неоформлення трудових відносин у разі фактичного використання найманої праці платники податку несуть відповідальність згідно із законом.
300.9 У разі виявлення факту здійснення діяльності не за місцем, вказаним у Свідоцтві, платник податку зобов’язаний сплатити податок за ставкою 600 грн. на місяць з початку звітного року, в якому виявлено таке порушення, з урахуванням сплаченого податку за цей період.
При цьому такий платник податку зобов’язаний внести зміни до свідоцтва платника податку відповідно до пункту 299.3 статті 299 цієї глави.
Мужчина EndryX
Свободен
17-11-2010 - 16:18
Якщо новий податковий кодекс приймуть у тому вигляді, у якому він зараз розглядається законодавцями, двотижневий відпочинок в Туреччині обiйдеться не в $1000 як зараз, а щонайменьше в $1200.

Законопроект передбачає оподаткування виїзного туризму у розмірі 20%. При цьому податкове навантаження ляже не на туристичних агентів і операторів, а на кінцевих споживачів.

На цьому наголосили учасники Українського туристичного форуму 2010, що проходить в Українському домі 5 - 7 жовтня.

“Новий податковий кодекс дуже негативно вплине на туристичний ринок в Україні, більша його частина піде в тінь, - пояснив Йосип Андрик, генеральний директор українського туроператора “Тез Тур”. – Люди будуть купляти тільки авіаквитки, а решту, готелі, трансфери, будуть оплачувати на території іншої держави. Турпутівки просто перестануть купляти через їхню високу вартість.”

Як наслідок, деякі туристичні компанії можуть збанкрутувати. Щоб цього не сталося, учасники ринку звертаються з листами і зверненнями до розробників кодексу, аби зняти додаткове оподаткування.
“Новий податковий кодекс дуже негативно вплине на туристичний ринок в Україні, більша його частина піде в тінь",

- Йосип Андрик, генеральний директор українського туроператора “Тез Тур” “Якщо податковий кодекс не буде прийнято в тій редакції, в якій його намагаються прийняти, то ми розраховуємо на те, що в наступному літньому сезоні туризм уже вийде на показники докризового 2008-го року”, - зазначила Олена Шаповалова, віце-президент Асоціації лідерів турбфзнесу України.

Наразі турооператори підраховують заробітки від літнього сезону цього року. На думку провідних туроператорів України, за останній літній сезон обсяги продажів в порівнянні з минулим роком зросли на чверть, а кількість туристів, що поїхали відпочивати через туристичні агентства, - на 10-20%.

“Українські туристи нарешті почали більше їздити в порівнянні з 2009-им роком”, - сказала Людмила Власенко, директор турфірми “Сам”.

Найпопулярнішим місцем відпочинку українських туристів за кордоном цього року залишилась Тучеччина (більше 400 тисяч відпочивальників). На другомі місці оператори називають Єгипет, далі - Польщу (транзитна країна для всіх, хто прямує до країн шенгенської зони), Таїланд, Чехію, Об’єднані Арабські Емірати, Словаччину.

Попит на Хорватію, Чорногорію, Іспанію, Богларію цього літа зріс до 30% у порівнянні з аналогічним періодом 2009-го року. Проте, кількість туристів у цих напрямках обчислюється кількома тисячами і є дуже незначною в порівнянні з найпопулярнішими напрямками.

Завдання номер один для туроператорів зараз – підгтовка до Нового року і Різдва.

“Наразі розширюємо новорічні програми – у нас буде прямий рейс на Пхукет (Таїланд) з Києва, чартерний рейс на Акабу (популярний курорт на Червоному морі в Йорданії)”, - розповів Володимир Щупак, директор “TUI Україна”.

Туроператори обіцяють цієї зими недорогі чартерні рейси в Австрію, Андорру, Фінлядію, Францію.
Міжнародна авіакомпанія Emirates Airline разом з українським авіаперевізником “Аеросвіт” з 10 жовтня відкриває щоденний рейс до Дубайа з Києва, Донецька, Дніпропетровська та Одеси.

Read more: http://www.kyivpost.com/ua/news/money/deta.../#ixzz15XdAS8yn
Мужчина EndryX
Свободен
17-11-2010 - 16:23
Вот хорошую цитату нашел...

QUOTE
Мартин Немеллер: "Сначала они пришли за коммунистами, и я молчал, потому что я не был коммунистом. Потом они пришли за евреями, и я промолчал, потому что не был евреем. Затем они пришли за католиками, и я промолчал, потому что я был протестантом. Тогда они пришли за мной, но к этому времени не осталось никого, кто бы вступился за меня".
Мужчина EndryX
Свободен
17-11-2010 - 17:18
Учасники акції протесту підприємців та профспілок, що здійснюють безстрокове пікетування Верховної Ради, й надалі готові до законних, але вже радикальних дій. Координаційна рада страйкому прийняла рішення провести 22 листопада у Києві на вулиці Банковій збір ініціативної групи з метою скликання загальнонаціонального референдуму по достроковому припиненню повноважень Верховної Ради України.

Про це заявив сьогодні на брифінгу під стінами парламенту Олександр Данилюк, керівник Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності.

«Був погоджений і підтриманий саме такий план дій, оскільки 16 листопада парламент вніс до проекту Податкового кодексу низку поправок, які вже виключають компроміс, а зустріч делегації протестуючих із керівником фракції ПР Олександром Єфремовим закінчилася нічим. Головна вимога підприємців про необхідність відтермінування прийняття документа і його ґрунтовне доопрацювання, - була категорично відхилена. Ті окремі зміни, що були запропоновані, ми вважаємо лише «заграванням» збоку влади. Вони нікого не влаштовують. Це лише затягування часу», - зазначив О.Данилюк.

Він вважає, що «шість мільйонів громадян, які задіяні в малому бізнесі, цілком здатні за тиждень зібрати три мільйони підписів, необхідних для скликання такого референдуму. І це сьогодні єдиний реальний правовий механізм, який дає можливість відправити парламент у відставку. Усі процедурні моменти чітко виписані Законом України «Про всеукраїнський та місцеві референдуми». Крім того, за перешкоджання в реалізації цього права ст.157 ККУ встановлена кримінальна відповідальність».

«Якщо Президент підпише Податковий кодекс, то відповідна процедура буде ініційована й щодо його перебування на посаді»,- акцентував правозахисник.

Прес-служба Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності
Мужчина Dionisius
Женат
17-11-2010 - 17:44
Друзья мои, давайте предметно обсудим положения НК тогда, когда они будут приняты.
Пока что, надо признать, есть основания ожидать принятия его именно в таком виде.
Женщина Эмоция07
Замужем
17-11-2010 - 18:01
а кто что скажет на счет налога на недвижимость? всем нравится?) он то относится и к физ и к юр лицам
Женщина Эмоция07
Замужем
17-11-2010 - 18:12
QUOTE (EndryX @ 17.11.2010 - время: 15:18)
Якщо новий податковий кодекс приймуть у тому вигляді, у якому він зараз розглядається законодавцями, двотижневий відпочинок в Туреччині обiйдеться не в $1000 як зараз, а щонайменьше в $1200.

Законопроект передбачає оподаткування виїзного туризму у розмірі 20%. При цьому податкове навантаження ляже не на туристичних агентів і операторів, а на кінцевих споживачів.

На цьому наголосили учасники Українського туристичного форуму 2010, що проходить в Українському домі 5 - 7 жовтня.

“Новий податковий кодекс дуже негативно вплине на туристичний ринок в Україні, більша його частина піде в тінь, - пояснив Йосип Андрик, генеральний директор українського туроператора “Тез Тур”. – Люди будуть купляти тільки авіаквитки, а решту, готелі, трансфери, будуть оплачувати на території іншої держави. Турпутівки просто перестануть купляти через їхню високу вартість.”

Як наслідок, деякі туристичні компанії можуть збанкрутувати. Щоб цього не сталося, учасники ринку звертаються з листами і зверненнями до розробників кодексу, аби зняти додаткове оподаткування.
“Новий податковий кодекс дуже негативно вплине на туристичний ринок в Україні, більша його частина піде в тінь",

- Йосип Андрик, генеральний директор українського туроператора “Тез Тур” “Якщо податковий кодекс не буде прийнято в тій редакції, в якій його намагаються прийняти, то ми розраховуємо на те, що в наступному літньому сезоні туризм уже вийде на показники докризового 2008-го року”, - зазначила Олена Шаповалова, віце-президент Асоціації лідерів турбфзнесу України.

Наразі турооператори підраховують заробітки від літнього сезону цього року. На думку провідних туроператорів України, за останній літній сезон обсяги продажів в порівнянні з минулим роком зросли на чверть, а кількість туристів, що поїхали відпочивати через туристичні агентства, - на 10-20%.

“Українські туристи нарешті почали більше їздити в порівнянні з 2009-им роком”, - сказала Людмила Власенко, директор турфірми “Сам”.

Найпопулярнішим місцем відпочинку українських туристів за кордоном цього року залишилась Тучеччина (більше 400 тисяч відпочивальників). На другомі місці оператори називають Єгипет, далі - Польщу (транзитна країна для всіх, хто прямує до країн шенгенської зони), Таїланд, Чехію, Об’єднані Арабські Емірати, Словаччину.

Попит на Хорватію, Чорногорію, Іспанію, Богларію цього літа зріс до 30% у порівнянні з аналогічним періодом 2009-го року. Проте, кількість туристів у цих напрямках обчислюється кількома тисячами і є дуже незначною в порівнянні з найпопулярнішими напрямками.

Завдання номер один для туроператорів зараз – підгтовка до Нового року і Різдва.

“Наразі розширюємо новорічні програми – у нас буде прямий рейс на Пхукет (Таїланд) з Києва, чартерний рейс на Акабу (популярний курорт на Червоному морі в Йорданії)”, - розповів Володимир Щупак, директор “TUI Україна”.

Туроператори обіцяють цієї зими недорогі чартерні рейси в Австрію, Андорру, Фінлядію, Францію.
Міжнародна авіакомпанія Emirates Airline разом з українським авіаперевізником “Аеросвіт” з 10 жовтня відкриває щоденний рейс до Дубайа з Києва, Донецька, Дніпропетровська та Одеси.

Read more: http://www.kyivpost.com/ua/news/money/deta.../#ixzz15XdAS8yn

одни ерунду написали, а Вы повторяете

Стаття 268. Туристичний збір

268.1. Туристичний збір - це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.

268.2. Платники збору

268.2.1. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної та міської ради про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

268.2.2. Платниками збору не можуть бути особи, які:

д) особи, які прибули за путівками та курсовками в санаторії та пансіонати"


268.3.1. Cтавка встановлюється у розмірі від 0,5 до 1 відсотка від вартісті усього періоду проживання (ночівлі) за вирахуванням податку на додану вартість.

268.4.2. До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в’їзд (віз), обов’язкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, пов’язані з правилами в’їзду.

При всем желании органы местной валсти Турции не обязаны устанавливать наш сбор на туризм.
Другое дело, если Вы едите по Украине в туристическую поездку через турагенство, ну и тут Вам не надо платить - Вы едите по путевке

Таким образом зада турагенства - предоставить Вам путевку, если это не санаторий или пансионат, а база отдыха или гостиница, то турагенство при заключении договоров на бронирование мест с гостицей может предусмотреть выдачу на имя отдыхающего такой путевки, к тому же форма и содержание путевки законодательством не установлены

И уж если совсем на чистоту, ну кто у нас через турагенство по Украине отдыхать ездит - никто, на автобус сел, у бабушки комнатку снял и капец, договор аренды с бабушкой подписал на года два , так как

268.2.2. Платниками збору не можуть бути особи, які:

а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у селі, селищі або місті, радами яких встановлено такий збір;


а живешь ты там эти два года или нет, за 17 грн. в месяц - вопрос твой и личный
бабуля налог с 17 грн. не платит, а ты не платишь турсбор.

Кто не хочет ломать голову и все таки оставаться законопослушныйм в плане налогообложения гражданином)))))) самой смешно))) идет в турагенство за путевкой, и да здраствует увеличение бизнеса турагенств при продаже путевок по территории Украины

И теперь посмотрите сами, Вам легче не выдумывать головную боль с бабшкиныыми договорами и пойти в турагенство, официально купить там путевку, с этих официальных денег агентство официально заплатит налоги в бюджет, так о какой тени в данном случае вы говорите....

хотя это теория, наш народ тупо поедет, поселится у бабули, которая о НК ниче не слышала и будет спокойно пить водку, если наши налоговики не введут специальный пост на въезде с заполнением например каких то туристических карточек, с указанием срока прибывания и цели

Красава и турагенствам помогла и налоговикам)))

Это сообщение отредактировал Эмоция07 - 17-11-2010 - 18:41
Мужчина EndryX
Свободен
17-11-2010 - 19:34
QUOTE (Эмоция07 @ 17.11.2010 - время: 16:12)
одни ерунду написали, а Вы повторяете


Вы внимательно прочитайте о чем идет речь....
А речь идет о (Законопроект передбачає оподаткування виїзного туризму у розмірі 20%. При цьому податкове навантаження ляже не на туристичних агентів і операторів, а на кінцевих споживачів.)
ВЫЕЗДНОЙ ТУРИЗМ то есть если Вы вздумаете ехать по путевке за границу, то путевка для Вас будет на 20% дороже....
Мужчина rattus
Свободен
17-11-2010 - 19:39
QUOTE (Dionisius @ 17.11.2010 - время: 16:44)
Друзья мои, давайте предметно обсудим положения НК тогда, когда они будут приняты.
Пока что, надо признать, есть основания ожидать принятия его именно в таком виде.

Не, тогда уже вилы нада будет точить, а не обсуждать 00072.gif
Женщина Эмоция07
Замужем
17-11-2010 - 19:53
QUOTE (EndryX @ 17.11.2010 - время: 18:34)
QUOTE (Эмоция07 @ 17.11.2010 - время: 16:12)
одни ерунду написали, а Вы повторяете


Вы внимательно прочитайте о чем идет речь....
А речь идет о (Законопроект передбачає оподаткування виїзного туризму у розмірі 20%. При цьому податкове навантаження ляже не на туристичних агентів і операторів, а на кінцевих споживачів.)
ВЫЕЗДНОЙ ТУРИЗМ то есть если Вы вздумаете ехать по путевке за границу, то путевка для Вас будет на 20% дороже....

вы проект НК читали?
или только статьи в инете.....

все что есть о туристическом сборе я написала, налога на туризм с физ лиц нет, других платежей типо просто 20% НК не предусматривает
может я недочитала, напишите мне норму
Мужчина EndryX
Свободен
17-11-2010 - 21:54
То, что уже прошло голосование вчера и утверждено....
Анализ некоторых особенностей Налогвого кодекса постатейно!
Женщина Эмоция07
Замужем
17-11-2010 - 22:50
QUOTE (EndryX @ 17.11.2010 - время: 20:54)
То, что уже прошло голосование вчера и утверждено....
Анализ некоторых особенностей Налогвого кодекса постатейно!

сегодня приняли 4 раздела, когда я уходила с работы))
Мужчина EndryX
Свободен
17-11-2010 - 22:55
Все радуют и радуют...

http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webpro...mp;pf3511=38285
про ринковий нагляд і контроль продукції
Между прочим второе чтение прошло..
Розділ ІІ ст7
У разі якщо виробник продукції не може бути ідентифікований органом ринкового нагляду, для цілей цього Закону особою, що ввела таку продукцію в обіг, вважається кожнен суб'єкт господарювання в ланцюгу постачання відповідної продукції, який протягом узгодженого з органом ринкового нагляду строку (терміну) не надав документацію, що дає змогу встановити найменування та місцезнаходження виробника або особи, яка поставила суб'єкту господарювання цю продукцію
Стаття 23. Порядок проведення ..
7. Під час невиїзної перевірки характеристик продукції у випадках, передбачених цим Законом, перевірці підлягають такі документи (їх копії) та інформація:
1) декларація про відповідність;
2) супровідна документація, що додається до відповідної продукції (включаючи інструкцію щодо користування продукцією);
3) загальний опис продукції та схема (креслення) конструкції виробу, а також повний склад технічної документації на відповідну продукцію, передбачений технічним регламентом;
4) документи щодо системи якості чи системи управління якістю;
5) висновки експертиз та протоколи випробувань зразків відповідної продукції, відібраних (узятих) у межах здійснення ринкового нагляду і контролю продукції;
6) документи, що дають змогу відстежити походження відповідної продукції та її подальший обіг (договори, товарно-супровідна документація тощо);
7) документи і матеріали щодо стану виконання суб'єктом господарювання рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів, у тому числі в межах моніторингу дій суб'єктів господарювання, що вживаються ними для вилучення відповідної продукції з обігу та/або її відкликання;
8) повідомлення та інша інформація, надана суб'єктами господарювання, митними органами, органами з оцінки відповідності згідно з положеннями цього Закону та Закону України «Про загальну безпечність нехарчової продукції»;
9) інші документи та матеріали, звернення, одержані органами ринкового нагляду відповідно до положень цього Закону та Закону України «Про загальну безпечність нехарчової продукції

..Суб'єкти господарювання зобов'язані зберігати документацію...
1) виробник – протягом десяти років з дня введення ним відповідної продукції в обіг;
2) уповноважений представник, імпортер або розповсюджувач – протягом десяти років з дня одержання ним відповідної продукції

Розділ VII. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Стаття 44. Відповідальність суб'єктів господарювання

застосовуються штрафні санкції ..
у розмірі від тисячі п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а за повторне протягом трьох років вчинення такого самого порушення, за яке на особу вже було накладено штраф, – у розмірі від двох тисяч п’ятисот до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
Женщина Эмоция07
Замужем
17-11-2010 - 23:02
и что в этом конкретно Вас не устраивает?
10 лет срок годности товаров, предусмотренный ЗУ "О защите прав потребителей", и Вы , как потребитель, должны радоваться что Ваши права будут защищены.
Мужчина EndryX
Свободен
18-11-2010 - 01:38
QUOTE (Эмоция07 @ 17.11.2010 - время: 21:02)
и что в этом конкретно Вас не устраивает?
10 лет срок годности товаров, предусмотренный ЗУ "О защите прав потребителей", и Вы , как потребитель, должны радоваться что Ваши права будут защищены.

книга ф №10 за год у любого ЧПшника за год будет толще 600-страничного НК
А еще надо и работать кроме того, что книгу заполнять и плюс к этому сейчас на едином налоге надо вести первичную документацию.... 24-го рабочего дня мало будет....
Женщина Эмоция07
Замужем
18-11-2010 - 02:04
QUOTE (EndryX @ 18.11.2010 - время: 00:38)
QUOTE (Эмоция07 @ 17.11.2010 - время: 21:02)
и что в этом конкретно Вас не устраивает?
10 лет срок годности товаров, предусмотренный ЗУ "О защите прав потребителей", и Вы , как потребитель, должны радоваться что Ваши права будут защищены.

книга ф №10 за год у любого ЧПшника за год будет толще 600-страничного НК
А еще надо и работать кроме того, что книгу заполнять и плюс к этому сейчас на едином налоге надо вести первичную документацию.... 24-го рабочего дня мало будет....

если у тебя такая активная деятельностьто чихать тебе по идеи на налог от 20 до 600 грн. в месяц и все остальное, а в ГНИ ты сдаешь только декларацию, книгу не надо

где про первичку написано? где написано, что СПД обязан вместе с декларацией предоставлять ее ГНИ?)
ну то что книгу учета вести надо - это логично, ну надо понимать какие циферки в декларации ставить, а первичку даже для себя я бы вела, чтоб понимать, что писать в книге. Все логично, абсолютно, другой вопрос, что наши коммерсанты не упорядоченные - это да, и только поэтому, а не потому что это нарушает их конституционные права им это не нравится

Это сообщение отредактировал Эмоция07 - 18-11-2010 - 09:37
Мужчина rattus
Свободен
18-11-2010 - 05:07
Предприниматели пригрозили депутатам вооруженным восстанием

Союз предпринимателей и работодателей Крыма готов профинансировать наемников для борьбы с властью за Налоговый кодекс
Об этом заявил президент Союза предпринимателей и работодателей Крыма Александр Дудко.
Комментируя акцию протеста против принятия Налогового кодекса, в которой приняли участие 278 крымчан, Дудко пригрозил, что в следующий раз в Киеве соберется 2,5 млн. человек.
«Эти люди готовы на свои деньги финансировать будущее своей страны. Платить честно налоги, но при разумных законах ... Эти люди в любой момент готовы найти по тысяче, две тысячи долларов для того, чтобы профинансировать профессионалов для борьбы за их права, а это около 7 миллиардов долларов. На эти деньги можно легионы французские нанять, чтобы охладить слишком горячие головы, которые захотят бороться с народом», - заявил предприниматель.
Он подчеркнул, что не призывает никого к подобным действиям, но вполне допускает такой вариант развития событий.
Напомним, протесты против Налогового кодекса охватили всю Украину. 16 ноября украинские предприниматели начали массовые акции протеста против принятия Налогового кодекса. В частности, в Киеве собралось не менее 30 тысяч митингующих.
Возмущенные предприниматели забросали Верховную раду туалетной бумагой и помидорами и обратились к президенту Виктору Януковичу с требованием не принимать документ. Впрочем, остановить рассмотрение документа им не удалось.
Глава Кабмина Николай Азаров выразил свое удовлетворение по поводу митингов и заявил, что акции протеста свидетельствуют о наличии в Украине демократии.
В то же время, в Партии регионов заявляли, что Виктор Янукович наложит вето на Налоговый кодекс, если не будет найден компромиссный вариант, устраивающий как предпринимателей, так и Кабмин.


От шо дорогие крымчане, пулемёт я вам не дам. 00050.gif
Женщина Эмоция07
Замужем
18-11-2010 - 09:44
да какой компромиссный вариант, для народы налоги - это ВСЕГДА плохо!))) но платить их НАДО)

давай просто посчитаем. Инженер получает грязными около 2-х тысяч. с них он платит 18,6% - это 372 гр-н. итого на руки - 1638. Плюс работодатель на эти деньги должен еще кучу всего насчитать. А СПД, зарабатывая в несколько раз больше налог платит в два раза меньше. Справедливо?

мне нравится, 7 млр. долларов в момент найдут, а 600 грн. жалко....



Это сообщение отредактировал Эмоция07 - 18-11-2010 - 10:12
Мужчина ҐенҐа
Женат
18-11-2010 - 10:42
QUOTE (Эмоция07 @ 18.11.2010 - время: 08:44)
да какой компромиссный вариант, для народы налоги - это ВСЕГДА плохо!))) но платить их НАДО)

давай просто посчитаем. Инженер получает грязными около 2-х тысяч. с них он платит 18,6% - это 372 гр-н. итого на руки - 1638. Плюс работодатель на эти деньги должен еще кучу всего насчитать. А СПД, зарабатывая в несколько раз больше налог платит в два раза меньше. Справедливо?

мне нравится, 7 млр. долларов в момент найдут, а 600 грн. жалко....

Так дело то не в 600гр, повышение налогов это мелочь, мы это переживем, налоги действительно не мешало бы поднять так как 200гр не поднимались с самого начала упрощенной системы, напрягают другие пункты НК, которые утяжеляют деятельность, и развязывают руки всяким дармоедам из проверяющих органов на беспредел.

А еще сегодня они прижмут предпринимателей, предприниматели позагибаются, через год им станет опять мало и они перейдут на другой слой населения. Для них 600гр это один раз покушать, а Бродский съедает в день такое количество пищи, которое хватило бы прокормить целое украинское село
Женщина Эмоция07
Замужем
18-11-2010 - 11:06
QUOTE (Генга Букингемский @ 18.11.2010 - время: 09:42)
напрягают другие пункты НК, которые утяжеляют деятельность, и развязывают руки всяким дармоедам из проверяющих органов на беспредел.

А еще сегодня они прижмут предпринимателей, предприниматели позагибаются, через год им станет опять мало и они перейдут на другой слой населения. Для них 600гр это один раз покушать, а Бродский съедает в день такое количество пищи, которое хватило бы прокормить целое украинское село

давай подробно - не нравится вот то, ну четко, что не нравится, а не общими фразами...

Это сообщение отредактировал Эмоция07 - 18-11-2010 - 11:30
Мужчина ҐенҐа
Женат
18-11-2010 - 11:23
QUOTE (Эмоция07 @ 18.11.2010 - время: 10:06)

давай подробно - не нравится вот то, ну четко, что не нравится, а не оьщими фразами...

Тягнибок сказал, что не мешало бы чтоб НК приняли, а там народ уже решит, что делать с правительством, а то действительно обсуждаем, то что еще нет, просто после принятия НК если что, уже будет поздно и мирные акции типа погорланить не покатят.

Каждый день в Киеве сжигают или расстреливают из пневмата автомобили, которые не правильно припаркованы, кого то ведь это достало и вышли бороться, так и с бизнесом будет.
Но есть мнения Олега Т. что Янукович сыграет в хорошего царька и наложит вето на НК, и тогда вся толпа станет кричать Виват Кароль!!!
Женщина Эмоция07
Замужем
18-11-2010 - 11:32
я тоже про вето слыхала
но обсуждению это не мешает
так что там не нравится с правами налоговиков?
Мужчина Доппельгангер
Свободен
18-11-2010 - 11:41
А вот мне не нравится хотя бы то, что людям занимающимся оптовой торговлей и посредничеством запрещено работать на едином налоге. Учитывая то, что наши компетентные органы считают оптовой продажей любую продажу не конечному потребителю это все выглядит стрёмно. Вот так продашь какую то бздюльку одногривневую, а потом окажется что ее не употребили конечно, а установили на свой продукт, в качестве рекламной акции, и все, переходи на общую систему, доплачивай до 15 % от дохода, хорошо еще если без штрафа и пени. И самое интересное - это что же, мне теперь спрашивать у каждого покупателя как он будет употреблять мой товар? А если он меня обманет? Писать на накладной: Данный товар продается конечному потребителю, не предназначен для дальнейшего использования в предпринимательской деятельности или для получения дополнительного дохода?..
Номер два - если я свершаю предпринимательскую деятельность на основании агентского договора. Это чистой воды посредничество, но я продаю конечному потребителю, к примеру мебель или окна. Вот как объяснить нашей налоговой что для розничной продажи торговые площади абсолютно не нужны? Лично по моему опыту - это практически не возможно без месяца ругни на уровне начальников налоговой. А кому охота тратить время на эту бесконечную ругню? Раньше решалось просто - платилась максимальная ставка, писалась посредничество ( а оно почему то предусмотрено только в опте), и счастье тебе на год. А теперь этот момент выглядит очень и очень не гуд.
Женщина Эмоция07
Замужем
18-11-2010 - 12:01
ну можно например договор комиссии сделать, как вариант, твой покупатель не покупатель, а комиссионер, который обязуется от твоего имени продать товар конечному потребителю)
В итоге конечному потребителю продаешь ты, а комиссионер при этом даже не является субъектом торговли и не получает твой товар в собственность)

Это сообщение отредактировал Эмоция07 - 18-11-2010 - 12:02
Мужчина Доппельгангер
Свободен
18-11-2010 - 12:10
QUOTE (Эмоция07 @ 18.11.2010 - время: 08:44)
да какой компромиссный вариант, для народы налоги - это ВСЕГДА плохо!))) но платить их НАДО)

давай просто посчитаем. Инженер получает грязными около 2-х тысяч. с них он платит 18,6% - это 372 гр-н. итого на руки - 1638. Плюс работодатель на эти деньги должен еще кучу всего насчитать. А СПД, зарабатывая в несколько раз больше налог платит в два раза меньше. Справедливо?

По поводу первого - согласен.

По поводу второго. Если ЧП платит зарплату - основные платежи (ПФ + подоходный) платятся почти такие же.
Ежели касаемо самого предпринимателя - то я посмотрю на среднее ООО которое при обороте 42 000 грн платит налог на прибыль в размарере 120 грн.
Мужчина Доппельгангер
Свободен
18-11-2010 - 12:12
QUOTE (Эмоция07 @ 18.11.2010 - время: 11:01)
ну можно например договор комиссии сделать, как вариант, твой покупатель не покупатель, а комиссионер, который обязуется от твоего имени продать товар конечному потребителю)
В итоге конечному потребителю продаешь ты, а комиссионер при этом даже не является субъектом торговли и не получает твой товар в собственность)

Не, ты не уловила суть проблемы - налоговая свято верит что для розничной торговли предприниматель ОБЯЗАН иметь торговую и складскую площадь.
Мужчина rattus
Свободен
18-11-2010 - 13:18
QUOTE (Эмоция07 @ 18.11.2010 - время: 08:44)
Cправедливо?


*поглаживая обрез*
Конечно справдливо. 00058.gif
QUOTE
мне нравится, 7 млр. долларов в момент найдут, а 600 грн. жалко....
7 млн. эт будет разовый платёж, а 600 грн. ежемесячный
Женщина Эмоция07
Замужем
18-11-2010 - 14:47
QUOTE (Доппельгангер @ 18.11.2010 - время: 11:12)

Не, ты не уловила суть проблемы - налоговая свято верит что для розничной торговли предприниматель ОБЯЗАН иметь торговую и складскую площадь.

Роздрібна торгівля - це перепродаж (продаж без перероблення) нових або уживаних товарів, товарів, призначених переважно для споживання приватними особами чи домашніми господарствами. Роздрібну торгівлю класифікують за місцем торгівлі - торгівля у магазинах, кіосках та з лотків, фірмах посилкової торгівлі, за допомогою рознощиків та вуличних торговців, споживчих кооперативів, аукціонних фірм тощо.
Торгівлю у магазинах класифікують також за видами товарів - торгівля новими чи уживаними товарами, продаж у спеціалізованих чи неспеціалізованих магазинах та, якщо у спеціалізованих магазинах, то, крім того, за асортиментом товарів.
Більшість роздрібних торговців купують товари для продажу у власність, але деякі виступають посередниками основного торговця і продають товар на засадах консигнації чи комісії.

как видишь наличие торговой площади вовсе не обязательно
да и все зависит от вида деятельности в торговле, указанного при регистрации.
Женщина Эмоция07
Замужем
18-11-2010 - 14:59
QUOTE (rattus @ 18.11.2010 - время: 12:18)
7 млн. эт будет разовый платёж, а 600 грн. ежемесячный

не 7 млн. а 7 млрд.
каждый готов отдать по 2 тыс. баксов - *8=16 000,00 грн.
все готовы выкинуть за раз 16 000,00 грн? и инженеры?

16 000,00/600=26 месяцев, больше 2 лет, а сколько можно за 2 года заработать еще?


Верховная Рада в ходе рассмотрения во втором чтении проекта Налогового кодекса Украины увеличила предел площади недвижимости, которая не будет облагаться налогом: для квартир — со 100 до 120 квадратных метров, для жилых домов — с 200 до 250 квадратных метров.

В проект Налогового кодекса за прошлую ночь было внесено более 300 поправок. По информации «Зеркала недели», сегодня в Администрации президента до глубокой ночи проходило совещание, в ходе которого рассматривались очередные поправки к проекту Налогового кодекса.

В Налоговом кодексе планируется прописать норму, согласно которой в АР Крым налоги будут утверждаться отдельным законом.
Мужчина rattus
Свободен
18-11-2010 - 15:18
QUOTE (Эмоция07 @ 18.11.2010 - время: 13:59)
В Налоговом кодексе планируется прописать норму, согласно которой в АР Крым налоги будут утверждаться отдельным законом.

Испугались 00003.gif Всёравно на вилы ставить будут, поздно одумались
QUOTE
все готовы выкинуть за раз 16 000,00 грн?
Для хорошего дела и 20 тыщ не жалко. А отвести антинародное правительство на стадион - хорошее дело, стоящее. Жаль дядюшка Боб умер, он бы это дело и за меньшую сумму провернул.
QUOTE
Верховная Рада в ходе рассмотрения во втором чтении проекта Налогового кодекса Украины увеличила предел площади недвижимости, которая не будет облагаться налогом: для квартир — со 100 до 120 квадратных метров, для жилых домов — с 200 до 250 квадратных метров.
Ухтыжка. Нада у простых киевлян порасспрашивать у кого тут квартиры по 120 метров.

Это сообщение отредактировал rattus - 18-11-2010 - 15:18
Мужчина Доппельгангер
Свободен
18-11-2010 - 16:17
QUOTE (Эмоция07 @ 18.11.2010 - время: 13:47)

как видишь наличие торговой площади вовсе не обязательно
да и все зависит от вида деятельности в торговле, указанного при регистрации.

Эт все хорошо. Но когда приходишь в налоговую и начинаешь реально спорить - все заканчивается большими глазами полными просьбы и словами: я не могу это принять, идемте к начальнику... И начинается долгий путь, в котором ты собираешь бумажки и письма из ведомств и комиссий, которые могут подтвердить твою правоту... И возникает сам собой вопрос - а работать когда? И когда я получу ответ, успею ли я к сроку, или мне придется год на общей системе маяться?
Женщина Эмоция07
Замужем
18-11-2010 - 16:30
QUOTE (Доппельгангер @ 18.11.2010 - время: 15:17)
QUOTE (Эмоция07 @ 18.11.2010 - время: 13:47)

как видишь наличие торговой площади вовсе не обязательно
да и все зависит от вида деятельности в торговле, указанного при регистрации.

Эт все хорошо. Но когда приходишь в налоговую и начинаешь реально спорить - все заканчивается большими глазами полными просьбы и словами: я не могу это принять, идемте к начальнику... И начинается долгий путь, в котором ты собираешь бумажки и письма из ведомств и комиссий, которые могут подтвердить твою правоту... И возникает сам собой вопрос - а работать когда? И когда я получу ответ, успею ли я к сроку, или мне придется год на общей системе маяться?

на сколько я понимаю, любое решение ГНИ обжалуется в административном и судебном порядке, и пока оно не согласовано оно не вступает в силу....
не ходите по кабинетам, пишете скарги...
Мужчина Доппельгангер
Свободен
18-11-2010 - 16:30
Кроме того, есть пункт 300.6, который мне кажется очень спорным. Вот допустим что я закупил первую партию товара, по требованию поставщика минимальная партия стоит где то 450 тыс, приходят ко мне налоговики после получения товара, считают его и паяют общую систему, с какого? я эту первую партию может полтора года продавать буду, потому как не ходовые позиции зависнут, а ходовые придется докупать... Вот где логика?
0 Пользователей читают эту тему

Страницы: (9) 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ...
  Наверх